ÜCRETSİZ İNGİLİZCE
Konuşma Garantili Eğitim

Öğrenme Garantili Başlangıç Seviye İngilizce

Elementary seviye, İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenin ilk adımı olarak kabul edilir. Bu seviyede, günlük konuşmalarda sıkça ihtiyaç duyulan temel kelime bilgisi ve gramer kurallarıyla tanışırsınız. Bu temel bilgilerle, kendinizi tanıtma, basit günlük ihtiyaçlarınızı dile getirme, alışveriş gibi aktivitelerde bulunma, zaman ve tarih gibi konularda bilgi verme kapasitesine sahip olursunuz. Just English Dil Okulları Maltepe şubesinde yapacağınız pratikler, kelime ezberleme çalışmaları ve basit metin okumalarıyla, Elementary seviye İngilizce bilginizi sağlam bir zemin üzerine kurabilirsiniz.

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi veya Amerika’da Devam Etme Şansı

ABD DEVAM 3S 1330
 • En Yüksek Ders Saati (160 Ders Saatine Varan Bir Kur)
 • Konuşma Garantili Program
 • En İyi Uzman Yerli – Yabancı Kadro
 • Konuşma Sınıfları
 • Ücretsiz Ek Dersler
 • Ücretsiz Bire bir Destek Ders İmkanı
 • Ücretsiz İş İngilizcesi,
 • ABD Just English’te Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Tüm Dil Kurslarında 15 Ocak’a Kadar Geçerli %20 İndirim

20 indirim
 1. Türkiye’nin en çok tercih edilen İngilizce dil okulu Just English, zamanınızı ve paranızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.
 2. Güncel ve etkileşimli ders materyallerimizle İngilizceyi konuşarak öğrenin.
 3. Yerli ve yabancı deneyimli eğitmenlerimizle İngilizce konuşma beceriniz katlanarak artacak.
 4. İster bire bir ister konuşma dersleriyle, sınırlarınızı zorlayın ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşma hedefinize ulaşın.

Gelecek Sizinle Tanışmak İçin Bekliyor!

Just English’in renkli ve dinamik dünyasına adım atarak, dil eğitiminin çok ötesinde bir deneyim yaşayacaksınız. Burada, İngilizceyi ilerletirken aynı zamanda yeni kültürlerle tanışıp, kalıcı arkadaşlıklar kurma fırsatı bulacaksınız. Uluslararası iş dünyasında bir Just English mezunu olarak yerinizi almak için hazır olun.

Kısa sürede hedeflerinize ulaşmanız için gerekli tüm desteği Just English dil okullarında bulacaksınız. Geleceğinize Just English Maltepe şubesi ile yön verin ve daha aydınlık bir yarına adım atın. Bizimle iletişime geçin ve farkı kendiniz görün!

Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim
uni 35 indirim

160 Saatlik Başlangıç Seviyesi Eğitim Programımız ile Dil Öğreniminde Yeni Bir Başlangıç

Bu program, İngilizceyi sıfırdan öğrenmek isteyenler için ideal bir başlangıç noktası sunar. Toplam 160 saat süren bu kapsamlı eğitimle, dil öğrenimine sağlam bir giriş yapacaksınız. Yoğun programı olan kursiyerlerimiz için ise, aynı kalitedeki eğitimi daha kısa sürede tamamlama fırsatı sunuyoruz. İngilizceye ilk adımınızı Maltepe dil okulumuz ile emin ve sağlam atın.

 1. 160 Saat Başlangıçı Seviyesi İngilizce Eğitimi
 2. Maksimum 12-16 Kişilik Sınıflar

İngilizcenizi ÜCRETSİZ Aktivitelerle Canlandırın

Standart dersler dışında, size özel tasarladığımız ücretsiz aktivite dersleriyle İngilizce öğrenimi hem kolay hem de eğlenceli! Her yerden ulaşabileceğiniz Online Eğitim, interaktif Konuşma Sınıfı, keyifli Sinema Kulübü ve yeteneklerinizi artıracak Yazma Sınıfı Just English dil okullarında sizi bekliyor.

Just English

Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil Okulu

Icon
2016 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2015 En İyi

Dil Okulu Ödülü
New York

Icon
2014 Avrupa

Kalite Ödülü
Bosna Hersek

Icon
2014 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2013 En Kaliteli

Dil Okulu Ödülü
New York & London

Elementary (Başlangıç Seviyesi) İçeriği Nedir?

Elementary (Başlangıç seviye) ile İngilizce’nin kapılarını aralayacağınız bu başlangıç programında, temel zaman kalıplarından günlük konuşma pratiklerine, cümle kurmadan, okuma ve dinleme becerilerini geliştirecek egzersizlere kadar dilinizi geliştirecek pek çok aktivite bulunmaktadır. Pratik ve yazma egzersizleriyle İngilizce öğreniminin keyfini keşfedeceksiniz.

Elementary (Başlangıç Seviyesi) Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Just English’in başlangıç seviyesindeki Genel İngilizce kursuyla, gündelik yaşantınızda karşılaşacağınız durumlar için gerekli dil becerilerini kazanacaksınız. Temel ifadeler, günlük diyaloglar, gramer bilgisi ve daha fazlası Just English’in Elementary (Başlangıç Seviyesi) eğitim programında sizleri bekliyor. Artık “Anlıyorum ama konuşamıyorum” cümlesi geçmişte kalacak ve öğrendiklerinizle kendinizi rahatça ifade edebileceksiniz. İngilizce, tanıdık ve sevdiğiniz bir dil haline gelecek.

Seçeceğiniz O Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Çünkü dil öğreniminde aradığınız kalite ve mükemmelliği Just English dil okullarında bulacaksınız. Just English uzman Türk ve yabancı eğitmenleriyle, pedagojik formasyon ve uluslararası akredite dil sertifikalarına sahip bir öğretim kadrosu sunuyor.

Ayrıca, geniş ders saatleri, çeşitli ders içi ve dışı aktiviteler, online eğitim imkanları ve zengin ders materyalleriyle dil öğreniminde fark yaratıyor. Just English’in ödüllerle taçlandırılmış başarısı, “En Başarılı Dil Okulu“, “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” unvanlarıyla kanıtlanmıştır. Just English’le dil öğrenimi, sınırları aşan bir deneyime dönüşüyor.

30 Saat Özel Ders Alana Amerika’da 1 Hafta Eğitim Hediye
60 Saat Özel Ders Alan 1 Seviye Online Eğitim Hediye

abd online hediye

Just English’in Genel İngilizcede Başarı Oranı Nedir?

Just English Dil Okulları Maltepe şubesi ile birlikte, Türkiye’nin yabancı dil eğitimi alanındaki önemli bir boşluğu doldurmak amacıyla kurulmuş öncü bir eğitim kuruluşudur. İngilizce başta olmak üzere, sunduğu yabancı dillerdeki eğitim kalitesini, Türkiye genelinde hızla artan şube sayısıyla ve peş peşe kazandığı ödüllerle kanıtlamıştır.

Just English dil okullarının eğitimdeki temel başarısı, öğrenci odaklı bir yaklaşımla sağlanmaktadır. Just English, eğitim programlarını şekillendirirken, “Öğrenciler nasıl daha etkili öğrenebilir, hangi ortamda kendilerini daha konforlu hisseder, karşılaşılabilecek zorluklar nelerdir ve nasıl üstesinden gelinebilir?” gibi soruları her zaman öncelikli tutar.

160 saatlik ders süresi ile sektördeki en yüksek ders saatini sunan ve sınıf mevcutlarını minimumda tutarak adeta özel ders deneyimi sunmayı hedefleyen kurum, bu amaç doğrultusunda önemli başarılar elde etmiştir.

Just English ayrıca; sunduğu online dersler, özgün eğitim materyalleri, sınıf içi ve dışı etkinlikler, etütler, bire bir dersler, zengin Türk ve yabancı öğretim üyesi kadrosu ve en önemlisi öğrenci memnuniyeti ve referansları ile İngilizce ve diğer dillerde %100’lük başarı oranına ulaşmıştır.

Elementary Seviyesinde Neler Öğrenirim ?

Elementary seviyesinde İngilizce eğitimi almak, dil öğrenme serüveninizdeki ilk adımı temsil eder. Bu seviyede, günlük yaşamda sıkça kullan