Pre-Intermediate

WhatsApp Bilgi
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE
Konuşma Garantili Eğitim

Öğrenme Garantili Pre-Intermediate İngilizce

Avrupa Dilleri Ortak Çerçevesi- CEFR‘nin B1 seviyesine uygun olarak tasarlanan Pre-Intermediate İngilizce kursu, İngilizce öğreniminde orta-öncesi düzeyi temsil eder. Bu seviye, günlük konuşmaları yürütebilen ve basit yazıları rahatlıkla anlayabilen kişiler için düzenlenmiştir.

Kurs, katılımcılarını günlük yaşam, eğitim, iş, seyahat, kültür ve teknoloji gibi alanlarda kullanılan temel kelimelerle donatır. Gramer dersleri ise fiil kipleri, cümle yapıları, bağlaçlar, zarflar ve sıfatlar gibi önemli konuları içerir. Öğrenciler, bu kurs sonunda İngilizceyi günlük konuşmalarında, okumalarında ve dinlemelerinde etkin bir şekilde kullanabileceklerdir.

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi veya Amerika’da Devam Etme Şansı

ABD DEVAM 3S 1330
 • En Yüksek Ders Saati (160 Ders Saatine Varan Bir Kur)
 • Konuşma Garantili Program
 • En İyi Uzman Yerli – Yabancı Kadro
 • Konuşma Sınıfları
 • Ücretsiz Ek Dersler
 • Ücretsiz Bire bir Destek Ders İmkanı
 • Ücretsiz İş İngilizcesi,
 • ABD Just English’te Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Tüm Dil Kurslarında 15 Ocak’a Kadar Geçerli %20 İndirim

20 indirim
 1. Türkiye’nin en çok tercih edilen İngilizce dil okulu Just English, zamanınızı ve paranızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.
 2. Güncel ve etkileşimli ders materyallerimizle İngilizceyi konuşarak öğrenin.
 3. Yerli ve yabancı deneyimli eğitmenlerimizle İngilizce konuşma beceriniz katlanarak artacak.
 4. İster bire bir ister konuşma dersleriyle, sınırlarınızı zorlayın ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşma hedefinize ulaşın.

Gelecek Sizinle Tanışmak İçin Bekliyor!

Just English’in renkli ve dinamik dünyasına adım atarak, dil eğitiminin çok ötesinde bir deneyim yaşayacaksınız. Burada, İngilizceyi ilerletirken aynı zamanda yeni kültürlerle tanışıp, kalıcı arkadaşlıklar kurma fırsatı bulacaksınız. Uluslararası iş dünyasında bir Just English mezunu olarak yerinizi almak için hazır olun.

Kısa sürede hedeflerinize ulaşmanız için gerekli tüm desteği Just English dil okullarında bulacaksınız. Geleceğinize Just English Maltepe şubesi ile yön verin ve daha aydınlık bir yarına adım atın. Bizimle iletişime geçin ve farkı kendiniz görün!

Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim
uni 35 indirim

Sektördeki En Kapsamlı 160 Saatlik Eğitim Programı ile Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviye İngilizce Kursu!

160 saat süren ve Pre-Intermediate (Ön Orta) seviyedeki İngilizce dil becerilerinizi geliştirmeye yönelik programımız, öğrenci etkileşimini ve öğrenme verimliliğini artırmak üzere 12-16 kişilik sınıflarda sunulmaktadır. Bu, her öğrencinin birebir ilgi görebileceği ve dil öğrenme hedeflerine ulaşabileceği ideal bir ortam sağlar.

 1. 160 Saat İngilizce Eğitimi
 2. Maksimum 12-16 Kişilik Sınıflar

İngilizcenizi ÜCRETSİZ Aktivitelerle Canlandırın!

Standart dersler dışında, size özel tasarladığımız ücretsiz aktivite dersleriyle İngilizce öğrenimi hem kolay hem de eğlenceli! Her yerden ulaşabileceğiniz Online Eğitim, interaktif Konuşma Sınıfı, keyifli Sinema Kulübü ve yeteneklerinizi artıracak Yazma Sınıfı Just English dil okullarında sizi bekliyor.

Just English

Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil Okulu

Icon
2016 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2015 En İyi

Dil Okulu Ödülü
New York

Icon
2014 Avrupa

Kalite Ödülü
Bosna Hersek

Icon
2014 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2013 En Kaliteli

Dil Okulu Ödülü
New York & London

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviye İngilizce Kursunun İçeriği Nedir?

Pre-Intermediate seviyesinde olan bu İngilizce kursu, Just English Maltepe şubesinde öğrenim gören tüm öğrenciler için gramer bilgilerini pratiğe dökme ve daha karmaşık dil yapılarını anlama fırsatı sunuyor. Kurusu alan öğrencilerimiz artık daha uzun ve içerik olarak zengin diyaloglar kurabilecek, kendilerini daha akıcı ve rahat bir şekilde ifade edebileceklerdir.

Öğrenme yolculuğunda dinleme, konuşma ve yazma aktiviteleriyle desteklenen Just English’in Pre-Intermediate programı, kelime dağarcığınızın genişlemesine ve öğrenilenlerin kalıcı hale gelmesine olanak tanıyacak.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Pre-Intermediate (Ön Orta) seviyesindeki İngilizce kursunda göstereceğiniz başarı, İngilizce kelime dağarcığınızın genişlemesi ve daha zorlu cümle yapılarına hakim olmanızı sağlar. Bu kurs sırasında telaffuzunuz ve kelime bilginiz üzerinde çalışarak, konuşmalarınızın daha net ve anlaşılır olmasını sağlarsınız. Aynı zamanda, dili kullanırken yaşadığınız çekingenliği aşarak, kendinizi daha güvenilir bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Seçeceğiniz O Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Çünkü dil öğreniminde aradığınız kalite ve mükemmelliği Just English dil okullarında bulacaksınız. Just English uzman Türk ve yabancı eğitmenleriyle, pedagojik formasyon ve uluslararası akredite dil sertifikalarına sahip bir öğretim kadrosu sunuyor.

Ayrıca, geniş ders saatleri, çeşitli ders içi ve dışı aktiviteler, online eğitim imkanları ve zengin ders materyalleriyle dil öğreniminde fark yaratıyor. Just English’in ödüllerle taçlandırılmış başarısı, “En Başarılı Dil Okulu“, “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” unvanlarıyla kanıtlanmıştır. Just English’le dil öğrenimi, sınırları aşan bir deneyime dönüşüyor.

30 Saat Özel Ders Alana Amerika’da 1 Hafta Eğitim Hediye
60 Saat Özel Ders Alan 1 Seviye Online Eğitim Hediye

abd online hediye

Just English’in Genel İngilizcede Başarı Oranı Nedir?