Upper-Intermediate

WhatsApp Bilgi
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE
Konuşma Garantili Eğitim

Öğrenme Garantili Orta Üst Seviye İngilizce

Just English Maltepe şubesinden alacağınız Upper-Intermediate (Orta Üst) Seviye İngilizce kursumuz, CEFR (Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı) tarafından tanımlanan C1 seviyesinde yer almakta ve bu seviye, orta-üst düzey olarak kabul edilmektedir. Bu kurs, Intermediate seviyesindeki eğitimini başarıyla tamamlamış, günlük sohbetlerde kendini akıcı bir şekilde ifade edebilen, akademik yazıları kolaylıkla anlayabilen ve çeşitli konularda konuşma yeteneğine sahip bireyler için idealdir. Upper-Intermediate İngilizce eğitimi ile kelime haznenizi 5.000 ile 6.000 kelime arasına genişletebilir, ileri seviye gramer konularını kavrayabilir, ileri düzeydeki İngilizce metinleri anlama ve ileri düzey konuşmalara katılma becerisine erişebilirsiniz.

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi veya Amerika’da Devam Etme Şansı

ABD DEVAM 3S 1330
 • En Yüksek Ders Saati (160 Ders Saatine Varan Bir Kur)
 • Konuşma Garantili Program
 • En İyi Uzman Yerli – Yabancı Kadro
 • Konuşma Sınıfları
 • Ücretsiz Ek Dersler
 • Ücretsiz Bire bir Destek Ders İmkanı
 • Ücretsiz İş İngilizcesi,
 • ABD Just English’te Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Tüm Dil Kurslarında 15 Ocak’a Kadar Geçerli %20 İndirim

20 indirim
 1. Türkiye’nin en çok tercih edilen İngilizce dil okulu Just English, zamanınızı ve paranızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.
 2. Güncel ve etkileşimli ders materyallerimizle İngilizceyi konuşarak öğrenin.
 3. Yerli ve yabancı deneyimli eğitmenlerimizle İngilizce konuşma beceriniz katlanarak artacak.
 4. İster bire bir ister konuşma dersleriyle, sınırlarınızı zorlayın ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşma hedefinize ulaşın.

Gelecek Sizinle Tanışmak İçin Bekliyor!

Just English’in renkli ve dinamik dünyasına adım atarak, dil eğitiminin çok ötesinde bir deneyim yaşayacaksınız. Burada, İngilizceyi ilerletirken aynı zamanda yeni kültürlerle tanışıp, kalıcı arkadaşlıklar kurma fırsatı bulacaksınız. Uluslararası iş dünyasında bir Just English mezunu olarak yerinizi almak için hazır olun.

Kısa sürede hedeflerinize ulaşmanız için gerekli tüm desteği Just English dil okullarında bulacaksınız. Geleceğinize Just English Maltepe şubesi ile yön verin ve daha aydınlık bir yarına adım atın. Bizimle iletişime geçin ve farkı kendiniz görün!

Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim
uni 35 indirim

En Yüksek ve Kaliteli Ders Saati ile Upper-Intermediate İngilizce Kursu!

Bu Orta Üst Seviye İngilizce kursla, İngilizce bilginizi üst düzeye taşıyacak 160 saatlik bir maceraya atılın. Yoğun yaşam tarzı olan kursiyerlerimiz için, bu kapsamlı eğitimi daha kısa sürede tamamlama seçeneği sunuyoruz, böylece herkes için uygun bir çözümümüz var.

 1. 160 Saat İngilizce Eğitimi
 2. Maksimum 12-16 Kişilik Sınıflar

İngilizcenizi ÜCRETSİZ Aktivitelerle Canlandırın!

Standart dersler dışında, size özel tasarladığımız ücretsiz aktivite dersleriyle İngilizce öğrenimi hem kolay hem de eğlenceli! Her yerden ulaşabileceğiniz Online Eğitim, interaktif Konuşma Sınıfı, keyifli Sinema Kulübü ve yeteneklerinizi artıracak Yazma Sınıfı Just English dil okullarında sizi bekliyor.

Just English

Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil Okulu

Icon
2016 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2015 En İyi

Dil Okulu Ödülü
New York

Icon
2014 Avrupa

Kalite Ödülü
Bosna Hersek

Icon
2014 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2013 En Kaliteli

Dil Okulu Ödülü
New York & London

Upper-Intermediate İngilizce Eğitiminin İçeriği Nedir?

Just English Maltepe Upper-Intermediate İngilizce kursunda, öğrenme süreciniz boyunca konuşma, dinleme ve yazma gibi temel dil becerilerine odaklanacaksınız. Bu seviyedeki ileri eğitiminiz, deneyimli yabancı eğitmenlerimizin rehberliğinde gerçekleşecek.

Upper-Intermediate İngilizce Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Upper-Intermediate düzeyimizi tamamlamanın ardından, zengin bir kelime dağarcığına ve ileri düzey gramer bilgisine sahip olacaksınız. Bu sayede, İngilizce metinleri derinlemesine anlama, akademik çevrelerde sunum yapma, makale yazma ve dili her seviyede rahatlıkla kullanma yeteneğine sahip olacaksınız.

Seçeceğiniz O Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Çünkü dil öğreniminde aradığınız kalite ve mükemmelliği Just English dil okullarında bulacaksınız. Just English uzman Türk ve yabancı eğitmenleriyle, pedagojik formasyon ve uluslararası akredite dil sertifikalarına sahip bir öğretim kadrosu sunuyor.

Ayrıca, geniş ders saatleri, çeşitli ders içi ve dışı aktiviteler, online eğitim imkanları ve zengin ders materyalleriyle dil öğreniminde fark yaratıyor. Just English’in ödüllerle taçlandırılmış başarısı, “En Başarılı Dil Okulu“, “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” unvanlarıyla kanıtlanmıştır. Just English’le dil öğrenimi, sınırları aşan bir deneyime dönüşüyor.

30 Saat Özel Ders Alana Amerika’da 1 Hafta Eğitim Hediye
60 Saat Özel Ders Alan 1 Seviye Online Eğitim Hediye

abd online hediye

Just English’in Genel İngilizcede Başarı Oranı Nedir?

Just English Dil Okulları Maltepe şubesi ile birlikte, Türkiye’nin yabancı dil eğitimi alanındaki önemli bir boşluğu doldurmak amacıyla kurulmuş öncü bir eğitim kuruluşudur. İngilizce